Rezultati - Disfunkcija ljudskog organizma

 

Obavjest za studente III semestra Zdravstvenih studija

Rezultati ispita održanog 10.02 2017 iz predmeta Disfunkcije ljudskog organizma

Upis ocjena za vanredne i redovne studente iz predmeta Disfunkcije ljudskog organizma u srijedu 17.02.2017.

Indekse skupiti po smjerovima i donijeti 16.02.2017 do 15 časova.

Pojedinačno donošenje indeksa nedozvoljivo.

Katedra

redovni Studij fizikalna terapija

 

Prezime studenta

Ime studenta

Upisnica

Broj poena

ocjena

 

Ahmetspahić

Zejd 

1503/15-F

11

5

 

Čikeš

Ivan 

1521/15-F

15

5

 

Čorbo

Senaid 

1513/15-F

16

6

 

Čosić

Evelin 

1508/15-F

13

5

 

Duraković

Selma 

1506/15-F

14

5

 

Gurbeta

Dalila 

1519/15-F

15

5

 

Hadžić

Fatma 

1500/15-F

15

5

 

Hadžipašić

Dženita 

1512/15-F

Nije pristupila ispitu

 

Hadžipašić

Edina 

1511/15-F

17

6

 

Horozović

Azra 

1516/15-F

18

6

 

Jurišić

Jelena 

1514/15-F

5

5

 

Jusufbašić

Muhamed 

1520/15-F

18

6

 

Karadolami

Denisa 

1517/15-F

13

5

 

Melunović

Saud 

1509/15-F

13

5

 

Muhović

Ilda 

1518/15-F

13

5

 

Muminović

Arijana 

1496/15-F

16

6

 

Nezir

Šejla 

1497/15-F

13

5

 

Plećan

Advija 

1504/15-F

18

6

vanredni Studij fizikalna terapija

 

Prezime studenta

Ime studenta

Upisnica

Broj poena

 

 

Alispahić

Azra

215/15-F

11

5

 

Beganović

Samira

249/15-F

18

6

 

Berić

Halil

228/15-F

9

5

 

Biber

Adnan

207/14-F

11

Nema prijavljen ispit

 

Boras

Ivana

169/14-F

15

5

 

Brkić

Samira

187/14-F

9

5

 

Bukva

Ajla

168/14-F

15

5

 

Bulajić

Marinko

226/15-F

14

5

 

Cengiz

Hakki

193/14-F

11

5

 

Cerić

Adis

192/14-F

 

Nije pristupio ispitu

 

Čabaravdić

Kerim

220/15-F

10

5

 

Ćatić

Amina

200/14-F

18

6

 

Dževdetbegović

Ružica

219/15-F

 

Nije pristupila ispitu

 

Džindo

Nermin

285/16-F

9

5

 

Džinović

Merisa

216/15-F

11

5

 

Gluhić

Faris

194/14-F

9

5

 

Gök

Abdullah

165/14-F

15

5

 

Harba

Merima

232/15-F

13

5

 

Henić

Amar

208/15-F

 

Nije pristupio ispitu

 

Hodžić

Amar

243/15-F

10

5

 

Hodžić

Tarik

239/15-F

20

6

 

Išmić

Eldina

176/14-F

20

6

 

Jusufbašić

Adna

183/14-F

14

5

 

Karadža

Nedim

201/14-F

18

6

 

Karadžić

Avdo

189/14-F

10

5

 

Karkić

Rasim

172/14-F

8

5

 

Korać

Melina

250/15-F

11

5

 

Macić

Azra

173/14-F

12

5

 

Muhić

Arnela

209/15-F

7

5

 

Mujakić

Jasmina

245/15-F

19

6

 

Mujezin

Tahir

150/13-F

15

5

 

Mujić

Berina

254/15-F

16

6

 

Mujović

Adna

204/14-F

14

5

 

Mušović

Rijad

218/15-F

 

Nije pristupila ispitu

 

Nazak

Ali

286/16-F

4

5

 

Njemčević

Dizija

222/15-F

16

6

 

Omanović

Elvira

184/14-F

15

5

 

Polutan

Tarik

236/15-F

11

5

 

Pušara

Aleksandar

202/14-F

12

5

 

Radović

Branko

252/15-F

18

6

 

Sadiković

Irma

163/14-F

13

5

 

Salčin

Amna

246/15-F

11

5

 

Selman

Ado

166/14-F

12

5

 

Topalović

Amar

195/14-F

13

5

 

Trnka

Adin

180/14-F

 

Nije pristupio ispitu

 

Veljan

Nejra

144/13-F

9

5

VANREDNI LAB TEHNOLOGIJE

 

Prezime studenta

Ime studenta

Upisnica

Broj poena

 

Agić

Ilma

257/15-L

15

5

 

Baručija

Belma

246/15-L

10

5

 

Bešić

Šemsa

259/15-L

18

6

 

Bihorac

Naida

262/15-L

13

5

 

Bradić

Denijal

235/15-L

16

6

 

Čohadarević

Šejla

250/15-L

16

6

 

Hadžić

Melisa

240/15-L

7

5

 

Halimić

Irma

237/15-L

11

5

 

Ivanović

Pavle

194/14-L

15

5

 

Karadža

Anja

256/15-L

20

6

 

Karamović

Selma

245/15-L

16

6

 

Kopić

Medina

266/15-L

22

7

 

Merdan

Amna

263/15-L

16

6

 

Muratović

Jasmina

255/15-L

11

5

 

Popovac

Zerina

270/15-L

12

5

 

Suljić

Alma

264/15-L

14

5

 

Tavra

Lucija

231/15-L

12

5

 

Zec

Almedina

258/15-L

15

5

 

Zec

Amra

252/15-L

20

6

 

Zelić

Amela

236/15-L

12

5

 

Zubčević

Semra

233/15-L

 

Nije pristupila ispitu

 

Zulić

Irma

254/15-L

14

5

REDOVNI LAB TEHNOLOGIJE

 

Prezime studenta

Ime studenta

Upisnica

Broj poena

 

Husremović

Amila 

1046/15-L

23

7

 

Kajmaković

Rijad 

1043/15-L

17

6

 

Krišto

Vanja 

1044/15-L

21

7

 

Šutković

Lejla 

1026/15-L

20

6

 

Trnčić

Dženita 

1032/15-L

19

6

 

Varupa

Amra 

1022/15-L

19

6

REDOVNI RADIOLOSKE TEHNOLOGIJE

 

Prezime studenta

Ime studenta

Upisnica

Broj poena

 

Bošnjak

Nezira 

1227/15-R

Mobitel

Odstranjena sa ispita zbog mobitela

 

Đidić

Nermina 

1229/15-R

23

7

 

Hadžić

Jasmina 

1220/14-R

Nije pristupila ispitu

 

Hasaničević

Selma 

1235/15-R

20

6

 

Kalić

Kenan 

1245/15-R

20

6

 

Kamenjašević

Belma 

1234/15-R

17

6

 

Medžić

Lejla 

1237/15-R

17

6

 

Omeragić

Dženan 

1224/14-R

Nije pristupio ispitu

 

Rondić

Ajla 

1254/15-R

19

6

 

Suljević

Ilma 

1247/15-R

19

6

 

Šabanović

Arnesa 

1243/15-R

11

5

 

Šehović

Amra 

1238/15-R

13

5

 

Zec

Mirza 

1231/15-R

19

6

VANREDNI RADIOLOSKE TEHNOLOGIJE

 

Prezime studenta

Ime studenta

Upisnica

Broj poena

 

Andelija

Šaćir

266/14-R

21

7

 

Dujmović

Ilijana

310/15-R

21

7

 

Gonilović

Haris

239/14-R

Prijava zbog fotografisanja testa na prethodnom ispitu i slanja istog mobitelom zabrana izlaska na ovaj rok

 

Jovičić

Dajana

292/15-R

21

7

 

Kalajdžija

Enida

321/15-R

20

6

 

Kapidžić

Rijad

323/15-R

23

7

 

Mešić

Minela

269/14-R

Neocjenjena

Nema prijavljen ispit

 

Sabljica

Kenan

244/14-R

18

6

 

Seferović

Šaćir

319/15-R

18

6

 

Sulejmanovski

Šejla

306/15-R

23

7

 

Šljivo

Senaid

322/15-R

18

6

 

Štaka

Marina

299/15-R

22

7

 

Udovčić

Blanka

300/15-R

24

7

REDOVNI zdravlje i ekologija

 

Prezime studenta

Ime studenta

Upisnica

Broj poena

 

Bečić

Armin

408/15-S

22

7

 

Dundović

Vihor

332/13-S

23

7

 

Grbo

Amna

358/14-S

13

5

 

Hamamdžić

Šejla

404/15-S

17

6

 

Hamzakadić

Edna 

406/15-S

30

9

 

Ključo

Almira 

397/15-S

28

8

 

Mamela 

Esma

385/15-S

25

7

 

Ramljak 

Emina

370/14-S

13

5

 

Selimović

Suada

394/15-S

Nije pristupila ispitu

 

Sirćo

Amina 

403/15-S

27

8

 

Suljović

Amina 

398/15-S

27

8

 

Zukić

Emina

378/14-S

16

6

VANREDNI zdravlje i ekologija

 

Prezime studenta

Ime studenta

Upisnica

Broj poena

 

Alagić

Adnan

158/14-S

12

5

 

Alatović

Ejla

149/14-S

12

5

 

Aljović

Amina

199/15-S

12

5

 

Bakula

Martina

161/14-S

15

5

 

Balović

Omerita

152/14-S

16

6

 

Berbić

Muamera

162/14-S

19

6

 

Bravo

Vedad

121/13-S

20

6

 

Gadžo

Ajdin

194/15-S

11

5

 

Halugić

Arijana

167/15-S

16

6

 

Katica

Berin

201/15-S

9

5

 

Muhić

Adnan

150/14-S

14

5

 

Omerović

Edo

170/15-S

11

5

 

Prosjanović

Amra

175/15-S

18

6

 

Topalović

Lejla

141/14-S

11

5

 

Višća

Enisa

178/15-S

18

6

REDOVNI ZDR NJEGA I TERAPIJA

 

Prezime studenta

Ime studenta

Upisnica

Broj poena

 

Arnautović

Faruk 

1278/14-O

20

6

 

Bešić

Alijana

1279/14-O

14

5

 

Cernica

Ajla 

1295/14-O

22

7

 

Hasanić

Alma 

1291/14-O

23

7

 

Hasanović

Sanela

1323/15-O

16

6

 

Husejinović

Adnan 

1302/14-O

11

5

 

Karić

Selma 

1307/15-O

23

7

 

Muderizović

Arif 

1315/15-O

13

5

 

Sjenar

Ajdin 

1329/15-O

19

6

 

Šabaredžović

Zerina 

1305/15-O

17

6

VANREDNII ZDR NJEGA I TERAPIJA

 

Prezime studenta

Ime studenta

Upisnica

Broj poena

 

Agić

Leila

438/15-O

11

5

 

Bajrić

Sabaheta

425/15-O

11

5

 

Baručija

Amir

358/14-O

14

5

 

Čančar

Bojan

354/13-O

 

Nije pristupio ispitu

 

Emšo

Amra

435/15-O

13

5

 

Hodžić

Mirsad

421/15-O

17

6

 

Jajetović

Asim

408/15-O

20

6

 

Jajetović

Kerim

409/15-O

 

Položio usmeno

 

Jašarević

Melisa

439/15-O

 

Nije pristupila ispitu

 

Krivokapić

Sandra

411/15-O

14

5

 

Limo

Emina

418/15-O

22

7

 

Melica

Lejla

378/14-O

 

Nije pristupila ispitu

 

Miloš

Nikolina

369/14-O

10

5

 

Muhić

Naida

382/14-O

 

Nije pristupila ispitu

 

Salčinović

Nejira

420/15-O

12

5

 

Škipina

Nataša

393/14-O

11

5

 

Šljivo

Amina

413/15-O

13

5

 

Tojaga

Rijad

360/14-O

21

7

 

Tomović

Jelena

396/14-O

15

5

 

Topalović

Nejra

414/15-O

 

Nije pristupila ispitu

 

Vejsilagić

Mejra

388/14-O

15

5


 

 

 

 

UKUPNO TESTOVA

O-Studij zdravstvena njega i terapija

10

19

29

S-Studij zdravlje i ekologija

10

15

25

R-Studij radiološke tehnologije

13

14

27

F-Studij fizikalna terapija

19

46

65

L-Studij laboratorijske tehnologije

6

22

28

UKUPNO

58

116

174

 

174

 

 

 

 

Raspored predavanja i vježbi za ljetni semestar ak.2016/17. - Fizikalna terapija

 

UNIVERZITET U SARAJEVU

FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA

Sarajevo, 06.02.2017. godine

Raspored predavanja i vježbi za ljetni semestar ak.2016/17.

STUDIJ: FIZIKALNA TERAPIJA- IV SEMESTAR- VANREDNI STUDIJ

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

SUBOTA

NEDJELJA

PREDMET

Fizikalna terapija

(P)

Terapija pokretom (P)

Fizikalna terapija (V)

Terapija pokretom (V)

Fizikalna terapija u reumatološkoj rehabilitaciji (V)

Radiografska

morfologija (P)

Radiografska

morfologija (V)

ODGOVORNI NASTAVNIK

Prof. dr Emira Švraka

Doc. dr Bakir Katana

Doc. dr Samir Bojičić

Doc. dr Bakir Katana

Doc. dr Samir Bojičić

Doc. dr Bakir Katana

Doc. dr Bakir Katana

Prof. dr Fahrudin Smajlović

V. ass Deniz Bulja

SATNICA

16.30 – 19.00

16.00 – 18.30

16.00 – 20.00

16.00 – 20.00

16.00 – 18.30

9.00-11.30

9.00 – 12.00

PROSTOR

UČIONICA BR.1

UČIONICA BR.1

DOM ZDRAVLJA

DOM ZDRAVLJA

DOM ZDRAVLJA

HIRURŠKI AMFITEATAR

KLINIKA ZA RADIOLOGIJU

PREDMET

Fizikalna terapija u reumatološkoj rehabilitaciji (P)

ODGOVORNI NASTAVNIK

Prof. dr Mirsad Muftić

SATNICA

12.00-14.15

PROSTOR

UČIONICA BR.1

NAPOMENA: NASTAVA ĆE SE PO ISTOM RASPOREDU ODRŽATI U SLJEDEĆIM TERMINIMA:   20-26.02.2017.;03-09.04.2017; 22-28.05.2017. GODINE

Raspored predavanja i vježbi za ljetni semestar ak.2016/17. - Laboratorijske tehnologije

 

UNIVERZITET U SARAJEVU

FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA

Sarajevo, 06.02.2017.godine

Raspored predavanja i vježbi za ljetni semestar ak.2016/17.

STUDIJ: LABORATORIJSKE TEHNOLOGIJE - IV SEMESTAR- VANREDNI STUDIJ

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

SUBOTA

NEDJELJA

PREDMET

Metode u mikrobiologiji (P)

Kliničko laboratoorijska dijagnostika(P)

Laboratorijske tehnologije u imunologiji (P)

Morfologija u dijagnostici (P)

Metode u mikrobiologiji (V)

Kliničko laboratoorijska dijagnostika(V)

Biohemija(V)

ODGOVORNI NASTAVNIK

Doc. dr Irma Salemović Bešić

Prof. dr Nafija Serdarević

Doc. dr Snježana Unčanin

Prof. dr Amela Katica

Mensura Šeremet, str. sar.

Mirela Babić, str. sar

Selvedina Duškan, str.sar

Doc. dr Sabina Begić

SATNICA

16.30-20.00

16.00-19.30

16.00-18.30

16.00-18.15

14.00- 20.00

9.30-12.00

9.00-12.00

PROSTOR

UČIONICA BR.1

UČIONICA BR 1

UČIONICA BR 1

VETERINARSKI FAKULTET

DIP

DIP

PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET

PREDMET

Morfologija u dijagnostici (V)

Biohemija(P)

Biohemija(P)

ODGOVORNI NASTAVNIK

Prof. dr Amela Katica

Prof. dr Edhem Hasković

Prof. dr Edhem Hasković

SATNICA

18.30-20.00

12.30-15.00

13.00-16.00

PROSTOR

VETERINARSKI FAKULTET

HIRURŠKI AMFITEATAR

HIRURŠKI AMFITEATAR

           

HIRURŠKI AMFITEATAR

HIRURŠKI AMFITEATAR

NAPOMENA: NASTAVA ĆE SE PO ISTOM RASPOREDU ODRŽATI U SLJEDEĆIM TERMINIMA: 25.02.-03.03.2017.;08-14.04.2017; 27.05.-02.06. 2017. GODINE

Raspored predavanja i vježbi za ljetni semestar ak.2016/17 - Radiološke tehnologije

 

UNIVERZITET U SARAJEVU

FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA

Sarajevo, 06.02.2015.godine

Raspored predavanja i vježbi za ljetni semestar ak.2016/17.

STUDIJ: RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE- IV SEMESTAR- VANREDNI STUDIJ

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

SUBOTA

NEDJELJA

PREDMET

Tehnike ultrazvuka (V)

Tehinike snimanja I (P)

Tehnike ultrazvuka (P)

Konvencionalne radiološke metode (V)

Tehinike snimanja I (V)

Radiografska

morfologija (P)

Konvencionalne radiološke metode (P)

ODGOVORNI NASTAVNIK

V. ass Deniz Bulja

Prof. dr Fahrudin Smajlović

Prof. dr Fahrudin Smajlović

V. ass Besima Hadžihasanović

V. ass Fuad Julardžija

V. ass Adnan Šehić

Prof. dr Fahrudin Smajlović

Prof. dr Fahrudin Smajlović

SATNICA

16.00-18.30

16.00 – 20.00

16.00 – 18.30

16.00-20.00

16.00 – 20.00

9.00-11.30

10.00-12.30

PROSTOR

KLINIKA ZA RADIOLOGIJU

KLINIKA ZA RADIOLOGIJU

KLINIKA ZA RADIOLOGIJU

KLINIKA ZA RADIOLOGIJU

KLINIKA ZA RADIOLOGIJU

HIRURŠKI AMFITEATAR

HIRURŠKI AMFITEATAR

PREDMET

Tehinike snimanja I (V)

Radiografska

morfologija (V)

ODGOVORNI NASTAVNIK

V. ass Fuad Julardžija

V. ass Adnan Šehić

V. ass Deniz Bulja

SATNICA

12.00 – 16.00

13.00 – 17.00

PROSTOR

KLINIKA ZA RADIOLOGIJU

KLINIKA ZA RADIOLOGIJU

 

NAPOMENA: NASTAVA ĆE SE PO ISTOM RASPOREDU ODRŽATI U SLJEDEĆIM TERMINIMA: 20-26.02.2017.;03-09.04.2017; 22-28.05.2017. GODINE

Strana 1 od 8

  erasmus  

ISO 9001