• SVEČANA AKADEMIJA

    SVEČANA AKADEMIJA

  • Studij: Fizikalna terapija

    Studij: Fizikalna terapija

  • Studij: Laboratorijske tehnologije

    Studij: Laboratorijske tehnologije

  • Studij: Zdravlje i ekologija

    Studij: Zdravlje i ekologija

  • Studij: Zdravstvena njega i terapija

    Studij: Zdravstvena njega i terapija

  • Studij: Radiološke tehnologije

    Studij: Radiološke tehnologije

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Ispit - Anatomija čovjeka

 
 
Promjena mjesto održavanja ispita iz Anatomije čovjeka za redovne i vanredne studente Fakulteta zdravstvenih studija i to:
 
22.09.2017. godine u 09,00 sati - Medicinski fakultet - redovni studenti
22.09.2017. godine u 16,00 sati - Medicinski fakultet - vanredni studenti.
 

Upis ocjene - Zaštita i njega u urgentnim stanjima

 

UNIVERZITET U SARAJEVU

FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA                                                   

U SARAJEVU  

                              

VAŽI ZA REDOVAN i VANREDAN STUDIJ!!!

O B A V J E Š T E N J E

UPIS OCJENE U INDEX IZ PREDMETA ZAŠTITA I NJEGA U URGENTNIM STANJIMA OBAVIĆE SE:

21.09.2017.GODINE U 13 SATI NA KLINICI ZA UROLOGIJU UKCS.

ISKLJUČIVO, STUDENTI PREDSTAVNICI STUDIJSKIH PROGRAMA TREBAJU DOSTAVITI INDEXE U GORE NAPISANO VRIJEME KOD PREDMETNOG NASTAVNIKA PROF.DR. KULOVAC BENJAMIN.

POJEDINAČNO DOSTAVLJANJE INDEXA NA KLINIKU, NIJE MOGUĆE.

SA NASTAVNIKOM JE POTREBNO DOGOVORITI I PREUZIMANJE ISTIH NAKON UPISA OCJENE.

PO POTREBI, POMOĆ STUDENTIMA OKO UPISA OCJENE PRUŽIĆE STUDENTSKA SLUŽBA.

 

18.09.2017.                                                                  STUDENTSKA SLUŽBA

Rezultati - Engleski jezik

 

FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA

UNIVERZITETA U SARAJEVU

DATUM: 18. 09. 2017.

REZULTATI ISPITA (POPRAVNI SEPTEMBARSKI ROK) IZ PREDMETA

ENGLESKI JEZIK (VANREDNI STUDENTI)

  1. Memišević, Armin (Njega i terapija) 8
  2. Pustahija, Amar (San. inž) 7
  3. Macić, Medžida (Fiz. ter.) 7
  4. Brđanin, Sabina (San. inž) 7
  5. Paljanin, Muhamed (Zdravlje i ek.) 7
  6. Vračo, Adnan (Lab. tehn.) 6
  7. Džanko, Lejla (Lab. tehn.) 6
  8. Cerovac, Iris (Fiz. ter.) 6
  9. Srnja, Aida (Njega i terapija) 6
  10. Ćato, Damira (San. inž.) 6
  11. Ihtijarević, Melika (Lab. teh.) 6
  12. Seferović, Fatima (San. inž.) 6
  13. Seferović, Adem (Fiz. ter.) 6
  14. Seferović, Amela (Fiz. ter.) 6
  15. Aletić, Faris (Lab. teh.) 6
  16. Šilić, Damir (Radiološke teh.) 6
  17. Rizvo, Ajla (Njega i ter.) 6
  18. Bojić, Majda (Fiz. ter.) 6 – NEMA ISSS PRIJAVE
  19. Jamak, Nasiha (Njega i ter) 6
  20. Mazalović, Lejla 8Radiološke tehn.) 6
  21. Džeko, Ajla (Lab. teh.) 6
  22. Mustafić, Selma (Fit. terapija) 6
  23. Tahirović, Almina (Lab. teh.) 6
  24. Bečar, Ilma – Odstranjena radi prepisivanja (mobitel) - 5
  25. Merajić, Aldin – Odstranjena radi prepisivanja - 5

Upis ocjena će biti zakazan U ZADNJOJ SEDMICI SEPTEMBRA, na dan socijalnog ispitnog roka (informacije o datumu i mjestu održavanja ispitnog roka naknadno).

Fakultet zdravstvenih studija

Rezultati ispita - Zaštita i njega u urgentnim stanjima

vanredni Sanitarno inžinjerstvo

  1. Bašalija Minela
  2. bećirbašić armina     5
  3. Brđanin sabina         5
  4. Ćesko nejra             7
  5. Dragholj Anesa       5
  6. Godinjak Kerim       5
  7. kalkan anesa             6
  8. karahmet benjamin   7
  9. Karup Haris             5
  10. Musić berina           6
  11. Ošijan Adnan           6
  12. Seferović fatima     5
  13. Smajić Aljo            5
  14. Smajlović Amra       6

Radiološke tehnologije

  1. Almaš Mirta         6
  2. Bejdić Faris           6
  3. Brica Amna           6
  4. Dardagan Amar     5
  5. Franjić Teo           5
  6. Hodžić Faris           5
  7. Ibrišimović Nejra
  8. Iličić Dario             5
  9. Kapidžić Rijad       5
  10. Marijanović Adrian   5
  11. mazalović Lejla         5
  12. Mrgud mihajlo           5
  13. Mulić Mahir               5
  14. Nišić Haris
  15. Pamuk Muhidin         8
  16. Paraganlija Ajla        5
  17. Ramić Amina             5
  18. Reč Elma                   6
  19. Sabljica Kenan           7
  20. Sirćo Rijad                 5
  21. Šilić Damir                 5
  22. Šljivo Senaid               6
  23. Torlak Ildin                 5
  24. Uzunović Kanita         5

nisu na spisku   podgorica mejem 5

                           Jovičić dijana       5

                           ?           Damir       5

Fizikalna terapija

  1. Beganović Samira       5
  2. Bojić Majda  
  3. Bulajić Marinko         6
  4. Cazim Muhammet Faruk   5
  5. Cengiz Hakki
  6. Dugonja Emina               6
  7. Gök Abdullah                 5
  8. Harba Merima                 5
  9. Hodžić Amar                   6
  10. Hodžić Berina
  11. Ilhan Gizem                   5
  12. Kopić Maida                   5
  13. Kurum Menduh               5
  14. Lepić Sumeja                  7
  15. Metal Aldin
  16. Mujić Berina                   7
  17. Nazak Ali                         7
  18. Njemčević Dizija             5
  19. Ocak Orkun                       5
  20. Oračević Mirsad                 5
  21. Polutan Tarik                     5
  22. Savuran Musa Emrihan     5
  23. Seferović Amela                 5
  24. Šaković Senad                     5
  25. Šljivo Belmin                       5
  26. Šutković Amina                   5
  27. Topalović Amar                   5
  28. Ustahuseyin Umut    
  29. Vojvodić Dragutin
  30. Vuković Marina                  7
  31. Zajmović Azra                     5

Nisu na spisku: Jukić Sandra 5

                         Mustafić Selma   5

Zdravlje i Ekologija

  1. Alagić Adnan     5
  2. Aljević Emina
  3. Berebić Muamera     6
  4. Bjelokosić Mihaela
  5. Ćosić ajdin
  6. Halilović Džafer         5
  7. Hasanbegović Amar
  8. Herceglić Amar           6
  9. Katica Berin                   6
  10. Maksumić Adnan
  11. Memić Dino               5
  12. Merdić Amir
  13. Omerović Edo                 5
  14. Tahirbegović Amar           6

Nije na spisku Selmanović Kermal     5

Zdravstvena njega i terapija

  1. Bečar Ilma               6
  2. Beganović vedad     5
  3. Bukvić Aida             5
  4. Emšo Amra             5
  5. Halimić Ibrahim       5
  6. Hasanović seid         5
  7. Horman Emina       5
  8. Jamak Nasiha         5
  9. Klino Inda               5
  10. Kuduzović Mejrem   6
  11. Muhić Naida
  12. Omerspahić Armen     6
  13. Paljanin Muharem       6
  14. Poturković Ilma           6
  15. Rizvo Ajla                   5
  16. Salčinović Nejira         7
  17. Sitnić Alisa                   5
  18. Srnja Aida                     5
  19. Šljivo Amina                 6
  20. Tihić Benjamin             5
  21. Topalović Nejra             6
  22. Zaimović Nadira             5

Strana 1 od 7

  erasmus  

ISO 9001